Galvenā » Klientiem

INFORMĀCIJA KLIENTIEM

SEVIC uzņēmumiem un privātpersonām.

50 Izmantojot SEVIC transportlīdzekļus, uzņēmumi var elektrificēt savu autoparku, ietaupīt laiku un naudu. Mēs piedāvājam 100% elektriskos risinājumus piegādes pakalpojumiem, loģistikas uzņēmumiem un komunālo pakalpojumu sniedzējiem. Ar nulles emisiju SEVIC var darbināt gan iekštelpās, gan ārā.

50 Visi SEVIC transportlīdzekļi ir kompakti, veikli, inteliģenti, to darbības rādiuss ir no 120 līdz 300 km. Daudzpusīgas kravas kastes konfigurācijas, sākot no vienkāršām kravas virsbūvēm un beidzot ar pielāgotiem risinājumiem vai platformām ar vietu divām eiro paletēm. Turklāt SEVIC piedāvā dažādas savienojamības iespējas V500, piemēram, Cloud Connection un uzlabotos telemātikas pakalpojumus.

50 Pateicoties SEVIC un AUTO RINGS ELEKTRO elastīgai pieejai, nodrošinām ātru atbildi uz individuāliem pieprasījumiem, palīdzam mūsu klientiem citos jautājumos, neatkarīgi no tā, vai tas ir finansējums, pielāgoti kravas risinājumi vai pielāgotas reklāmas un dizaina iespējas jūsu elektromobilim. Nodrošinām arī ar servisa un garantijas darbiem augstā profesionālā līmenī.

50 SEVIC elektromobiļi ir paredzēti dažāda veida un nozaru uzņēmumiem. Mūsu pašreizējо klientu lokā ir lieli un mazi loģistikas un piegādes pakalpojumu sniedzēji, komunālie un specializētie uzņēmumi, rūpnieki un amatnieki, kā arī privātpersonas, kuras interesē SEVIC elektrisko transportlīdzekļu iegāde.

SEVIC. MADE IN EU

SEVIC. MADE IN EU

SAZINIETIES AR MUMS,

PALĪDZĒSIM ATRAST PERFEKTU E-MOBILITĀTES RISINĀJUMU JUMS VAI JŪSU UZŅĒMUMAM.

SEVIC elektriskie transportlīdzekļi ir ārkārtīgi ekonomiski ekspluatācijā.

Izmantojot SEVIC elektrisko automobili, jūs veltīsiet vairāk laika darbam, bet mazāk pūļu, laika un naudas tērēsit apkopei un degvielai.

PĒRCIET SEVIC TAGAD:

Neatkarīgi no tā, vai jūs interesē kāda no mūsu standarta SEVIC elektrisko transportlīdzekļu kompektācijām vai individuāli risinājumi, mums ir pieejamas automašīnas tieši tagad un gatavas pielāgošanai.

PIESAKIET TIKŠANOS AR MŪSU PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTU

KONTAKTFORMA.

AUTO RINGS EV GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

SENČU IELA 2F, RĪGA

Latvija, LV-1012

I – V 08:00 – 20:00

VI – VII 09:00 – 19:00

Zvaniet mums

+371 208 777 37

Rakstiet mums

info@autorings.lv