Galvenā » Car wash & Detailing » Auto vaskošana ar rokam

Auto vaskošana ar rokam

INTERJERS UN ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA

KERAMISKIE PĀRKLĀJUMI

AIZSARGPĀRKLĀJUMI SALONĀ

AUTO VASKOŠANA AR ROKAM

Auto vaskošana ar rokam.

PAKALPOJUMU CENRĀDIS

Virsbūves apstrādei tiek izmantoti kā sintētiskie, tā arī naturālie vaski. Vaski neizšķīst ūdenī, nereaģē ar skābēm un sārmiem.

Šo īpašību dēļ vasks tiek tradicionāli izmantots, lai apstrādātu virsbūvi ar mērķi uzlabot izskatu un aizsardzību pret ārējās vides ietekmi. Kad virsma tiek pārklāta ar vasku, vaska daļiņas uzkarst, izkausē un iekļūst mikroplaisās uz virsbūves. Rezultātā virsma tiek izlīdzināta. No gludās virsmas atspoguļojas saules stari neizkliedējoties, tādējādi radot “spoguļa spīduma” efektu.

Uzņēmums “AUTO RINGS” rokas pulēšanai izmanto CARNAUBA vasku no “SIMONIZ USA” (Karnaubas vasks tiek uzskatīts par viscietāko un vislabāk spīdošo vasku pasaulē). Vasks arī aizsargā krāsojumu.

Vasks veido uz virsbūves hidrofobu plēvi, kas atgrūž ūdeni. Tā kā vasku neietekmē sārmi un skābes, tas pasargā virsbūvi no ķīmiskām vielām, kā arī no vairākām dabiskas izcelsmes vielām, piemēram, sveķiem no skuju kokiem.

No virsmas, kas pārklāta ar vasku, ir viegli nomazgāt sveķus, un netiks atstatas pēdas. Cita veida piesārņojumu likvidēšana arī prasa mazāku piepūli, kas netieši aizsargā virsbūvi no mehāniskiem bojājumiem, mazgāšanas laikā.

PILNS AUTOMAŠĪNU MAZGĀŠANAS UN KOPŠANAS PAKALPOJUMU SARAKSTS

SIA “AUTORINGS” ir uzņēmums, kas dibināts 1998 gadā. Tas ir viens no vadošajiem specializētajiem uzņēmumiem Latvijā. Tas ir vairāku globālu uzņēmumu no ASV un ES pārstāvis Latvijā vai Baltijā.

Auto mazgāšana.

Salona tīrīšana.

Deteilings.

AUTO RINGS GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

SENČU IELA 2F, RĪGA

Latvija, LV-1012

I – V 08:00 – 20:00

VI – VII 09:00 – 19:00

Zvaniet mums

+371 208 777 37

Rakstiet mums

info@autorings.lv