Galvenā » Car wash & Detailing » Auto mazgāšana ar rokam

Auto mazgāšana ar rokam

AUTO MAZGĀŠANA AR ROKĀM

BEZKONTAKTA AUTOMAZGĀTAVA

HIBRĪDā AUTOMAZGĀTAVA

PRET LIETUS AIZSARDZĪBA

Auto mazgāšana ar rokĀm.

PAKALPOJUMU CENRĀDIS

Virsbūves mazgāšana ar rokām tiek uzskatīta par vienu no drošākajiem automašīnas virsbūves mazgāšanas veidiem. Profesionālā ķīmija un darbinieku pieredze ļauj sasniegt nevainojamu rezultātu, bez riska saskrāpēt automašīnas virsbūvi.

PAKALPOJUMU PAKETES

MAZGĀŠANA AR ROKĀM

MAZGĀŠANA AR ROKĀM + NANO VASKS

MAZGĀŠANA AR ROKĀM + ROKAS VASKS (HYDRO WET COAT)

MAZGĀŠANA AR ROKĀM + ROKAS VASKS (HYDRO WET COAT) + AKVAFOBS

Mazgāšanā ar rokām ietver vairākus secīgus procesus, kas nodrošina netīrumu pilnīgu nomazgāšanu no automašīnas virsbūves. Netīrumi sākumā tiek apstrādāti ar ķīmiju, kura tiek sajaukta ar ūdeni, proporcijā, kas pasargā automašīnas virsbūvi no agresīvas ķīmijas koncentrāta. Kad visi netīrumi ir nomazgāti, automašīnas virsbūvei tiek uzklāts profesionāls auto šampūns, kurš darbojas kā lubrikants, lai mazgāšanas procesā nesaskrāpētu virsbūvi. Virsbūves mazgāšanā tiek pielietotas mīkstās sukas un mazgāšanas cimdi, kā arī otiņas lai iztīrītu restes, emblēmas un citas eksterjera detaļas.

Pēc virsbūves un disku mazgāšanas automašīnas virsbūvi rūpīgi noskalo, kā arī nomazgā durvju un bagāžnieka ailes. Kad automašīnas virsbūve tiek pilnībā noskalota, pēc klienta izvēles tiek uzklāts žāvēšanas vai Nano vasks, kā arī tiek piedāvāti speciālie hidrofobie un aizsargpārklājumi, kuri nodrošina tīrāku virsbūvi, spilgtāku krāsu un kuriem piemīt ūdens atgrūšanas spējas.

PILNS AUTOMAŠĪNU MAZGĀŠANAS UN KOPŠANAS PAKALPOJUMU SARAKSTS

SIA “AUTORINGS” ir uzņēmums, kas dibināts 1998 gadā. Tas ir viens no vadošajiem specializētajiem uzņēmumiem Latvijā. Tas ir vairāku globālu uzņēmumu no ASV un ES pārstāvis Latvijā vai Baltijā.

Auto mazgāšana.

Salona tīrīšana.

Deteilings.

AUTO RINGS GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

SENČU IELA 2F, RĪGA

Latvija, LV-1012

I – V 08:00 – 20:00

VI – VII 09:00 – 19:00

Zvaniet mums

+371 208 777 37

Rakstiet mums

info@autorings.lv